Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Стигна потвда за ракинувањето на Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо, еве што...

Стигна потвда за ракинувањето на Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо, еве што изјави портпаролката на парот

реклама:Велигден со Стаф

Откако почнаа шпекулациите во хрватските медиуми дека Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо не се повеќе заедно сите балкански медиуми ја бараат причината но и потврдата за крајот на врската.

По сите информации со своја изјава во хрватскиот магази „Јутарњи лист“ се јави портпаролот на парот Мартина Подгорски.

Таа кратко изјавила дека е вистина дека Данијела и Петар имаат приватни недоразбирања и дека не живеат заедно и заради обврските, што дефинитивно ги потврди озборувањата.

Тие беа заедно 25 години и важеа за најзаљубен пар на балканот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------