Home INFO Страшна трагедија во семејството на српскиот актер!

Страшна трагедија во семејството на српскиот актер!

реклама:G Natural

Владимир Којо, Братот на српскиот актер Никола Којо, почина на 59 годишна возраст, јавуваат српските меиуми.

Според неофицијални информации, причината за смртта е удар од коњ на хиподром. Наводно коњот го фрлил јавачот, а братот на Никола притрчал да го запре животното кое го удрило и му нанело тешки телесни повреди.

Екипата на итната помош веднаш стигнала на помош, но Владимир починал во болницата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------