Home INFO Супер трик: Еве зошто Меланија Трамп секогаш позира со отворена уста

Супер трик: Еве зошто Меланија Трамп секогаш позира со отворена уста

реклама:Велигден со Стаф

Доколку ги анализирате фотографиите на првата дама на САД, ќе забележите дека таа секогаш позира со малку подотворена уста.

Пред да стане госпоѓа Трамп а подоцна и прва дама на САД, Меланија Трамп се занимавала со манекенство.

Експерти кои се бават со фотографија откриле дека таа веќе 15 години го прави истиот израз на лицето кога позира пред камера.

Имено станува збор за таканаречената “fish gape” поза која е карактеристична за моделите а визуелно усните изгледаат поголеми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------