Home INFO Свадбен подарок кој секој би го посакал: Еве што му подари Аца...

Свадбен подарок кој секој би го посакал: Еве што му подари Аца Лукас на својот син

реклама:G Natural

Во неделата, Аца Лукас го ожени својот син Лазар Вуксановиќ.

Фолкерот за српските медиуми откри каков свадбен подарок одбрал за младиот брачен пар.

Лукас за своето првородено дете организирал голема веселба за која сеуште се зборува, а на младите им подарил трособен стан.

Тој не ја открива локацијата на станот, но повеќе од сигурно е дека овој подарок добро ќе им дојде.

Иако има бурен и контроверзен живот, Лукас е познат по грижата за своите три деца и максимално се труди да им обезбеди удобен живот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------