Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Свекорот Кеба прв ја „фатил“ Северина во неверство

Свекорот Кеба прв ја „фатил“ Северина во неверство

реклама:G Natural

Балканските медиуми продолжуваат да објавуваат детали за крајот на бракот на Северина и почетокот на нова љубовна романса со бизнисменот Томислав Воштиниќ.

Нивната романса траела уште од летово кога Севе замина во Хрватска по расправијата со Игор и таму остана цело лето со своите пријатели.

Свекорот Кеба прв дознал за романсата од пријател во Хрватска и го предупредил својот син Игор дека Северина го изневерува па тоа било причината за големата расправија и пребегнување на пејачката.

Очигледно дека ова ќе биде крај на уште еден брак на Северина…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------