Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Светот го виде породувањето на Емили Ратајковски, фановите поделени во коментарите (фото)

Светот го виде породувањето на Емили Ратајковски, фановите поделени во коментарите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Контраверзната Емили Ратајковски и овој пат не ги остави рамнодушни своите следбеници на социјалните мрежи и реши да објави колаж од нејзиното породување.

Таа во објавата ставила фоографии од првите контракции, породувањето и бебето во раце.

Фановите коментираат дека фотографиите се прекрасни и емтивни додека други ја нападнаа манекенката дека претерала.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------