Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Тања Савиќ неутешна: „Ми ги потроши парите и ги зема децата“

Тања Савиќ неутешна: „Ми ги потроши парите и ги зема децата“

реклама:Лето во Банско

Секојдневно во медиумите излегуваат нови пикантерии за бракот на фолк пејачката Тања Савиќ и нејзиниот сопруг Душан.

Таа за српските медиуми изјавила дека целиот брак и бил катастрофа, во семејството само таа работела а парите од настапите му ги давала на сопругот, а тој веднаш си купувал нов лаптоп на децата скапи подароци а за неа ништо.

Постојано ја омаловажувал и говорел дека таа нема врска да раководи со парите.

Капакот го прелеа заминувањето на Душан со децата за Австралија, по што Тања проговори во јавноста за тоа што всушност преживува во нејзиниот брак, а побара и правна помош.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------