Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Таа е кралица што и избега на короната“- Емина Јаховиќ објави прва...

„Таа е кралица што и избега на короната“- Емина Јаховиќ објави прва фотка откако прележа (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Емина Јаховиќ иако со помали симптоми сепак бурно ја прележа короната, барем според нејзините изјави и постови на социјалните мрежи каде што постојано лелекаше колку е овој вирус страшен и колку и фали мирисот на кафето.

Сепак успеа да се избори со овој вирус и полека се врати на скојдневните обврски но и објави на својот Инстаграм каде што веднаш наиде на голема поддршка од фановите, кои и коментираа дека за нив е кралица која го прележала ковид 19….

БОНУС ВИДЕО:
Жељко Митровиќ сопственикот на „ТВ Пинк“ со гала роденденска журка за својата ќерка

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------