Home INFO “Таа никогаш не знаела како да се однесува”: Меган Маркл во разголена...

“Таа никогаш не знаела како да се однесува”: Меган Маркл во разголена варијанта (видео)

реклама:Лето во Банско

Откако стана сопруга на принцот Хари, бившата актерка Меган Маркл константно е во фоуксот на јавноста.

На социјалните мрежи повторно е актуелизирано ретро видео снимано во 2013 година, на кое се појавува Меган Маркл во разголена варијанта.

“Ова не е дури ни секси, туку извештачено и предизвикува трансфер на бламирање. Може да се види дека таа никогаш не знаела како да се однесува”, се дел од коментарите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------