Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ТАБЛОИДИТЕ ГРМАТ: Оваа убавица е причината за раскинувањето на Џенифер Лопез и...

ТАБЛОИДИТЕ ГРМАТ: Оваа убавица е причината за раскинувањето на Џенифер Лопез и Алекс Родригез (фото)

реклама:G Natural

Додека Родригез во моментов е во Мајами и се подготвува за новата сезона во бејзбл, а Џенифер снима филм во Доминиканската република во светските таблоиди се случува хаос околу информациите поврзани со нивното раскинување.

Извор близок до Алекс открива дека тој раскинал со Џеј Ло и додека е на припреми се гледа со нова убавица.

Се работи за Медисон Лекрој со која што бејзбол играчоте бил во врска неколку месеци.

Од парот уште нема коментар…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------