Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Танчерот се сопна со штиклите и ја свлечка Мадона на сцена (урнебесно...

Танчерот се сопна со штиклите и ја свлечка Мадона на сцена (урнебесно видео)

реклама:Велигден со Стаф

Се чини дека со последната турнеја на Мадона пејачката дефинитивно има проблеми кои не остануваат неприметени на сцената од страна на нејзините фанови.

И не е прв пат поп кралицата да доживее пад на сцената но секој следен е по спектукуларен па така на неодамна одржаниот концерт во Сиетл, како дел од нејзината турнеја „Celebration“, каде нејзините придружни танчери носеа кожни костими и високи потпетици во еден момент танчерот се лизна и со себе ја повлече и пејачката која ја носеше на стол.

Еве ја сцената која ги обиколи социјалните мрежи:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------