Home INFO Танги, прегратки и шах, Дарко Лазиќ ужива во својата рехабилитација /ФОТО/

Танги, прегратки и шах, Дарко Лазиќ ужива во својата рехабилитација /ФОТО/

реклама:Лето во Банско

Фолк пејачот Дарко Лазиќ успешно закрепнува откако пред крајот на минатата година имаше страшна сообраќајна несреќа со својот автомобил.

Тој во моментов е повторно на рехабилитација во бања откако за време на новогодишните празници беше со своето семејство во родниот Брестаќ.

Со него постојано се неговата свршеница Марина Гагиќ и неговите блиски пријатели кои на секој начин му помагаат да му помине времето со најразлични активности.

Како му поминува времето на пејачот можете да погледнете од фотографиите кои тој ги објавува на неговиот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

Kao znamo nešto hahaha????????????????????

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

View this post on Instagram

LOVE❤❤❤❤❤❤❤❤????

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------