Home INFO Јелена Карлеуша останува во Кина! Снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ одложено на...

Јелена Карлеуша останува во Кина! Снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ одложено на неодредено

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша и понатаму е во центарот на вниманието во сите балкански медиуми преку порно скандалот предизвикан од преписките и порно фотографиите кои што ги објави во медиумите босанскиот фудбалер Огњен од тајната врска со пејачката.

СЕ ПОЈАВИ КЛУЧЕН ДОКАЗ во скандалот Карлеуша – Врањеш! Еве што ја издаде! /ФОТО/

Карлеуша во екот на аферата замина во Кина каде што во моментов е нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, од каде што требаше да се врати и утре да продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на гранд“ во кое е таа дел од жирито.

Но бидејки скандалот сеуште трае а Јелена нема намера да се врати продукцијата Гранд решила да го одложи снимањето на неодредено време.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------