Home INFO Тажна вест во семејството Ражњатовиќ! Ова никој не го очекуваше!

Тажна вест во семејството Ражњатовиќ! Ова никој не го очекуваше!

реклама:G Natural

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ, Анастасија, неодамна во јавноста ја подели среќната вест за нејзината бременост.

Анастасија и нејзиниот партнер, фудбалерот Немања Гудењ очекуваа девојче. Таа требаше да се породи во октомври, но за жал дошло до прекин на бременоста.

Лошата вест на својот Инстаграм профил ја сподели Немања, со молба до јавноста да ја почитува нивната приватност во овие тешки моменти.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------