Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Теа Таировиќ „кралицата на бакшишот“ брише солзи со 100 евра (видео)

Теа Таировиќ „кралицата на бакшишот“ брише солзи со 100 евра (видео)

реклама:G Natural

Пејачката Теа Таировиќ која е позната по големите бакшиши кои ги добива на своите настапи очигледно толку природно се чувствува меѓу разни банкноти што почна да ги користи и за нејзините моментални потреби.

Како што објави еден балкански портал таа банкнота од 100 евра употребила и да си избрише солзи, видео кое веднаш стана вирално.

По ова очигледно следно ќе биде и видео од тоалетот но ќе мора да причекаме…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------