Home INFO Теа Таировиќ направи хаос на настап, не примети дека градата и излезе...

Теа Таировиќ направи хаос на настап, не примети дека градата и излезе од фустанот (ВИДЕО)

реклама:Лето во Банско

Младата фолкерка Теа Таировиќ е позната по провокативните настапи.

Секоаш разголена и разиграна, Теа прави вистински хаос во публиката на нејзините свирки.

Овојпат занесена во настапот, скоро и да не примети дека од фустанот буквално и излезе голата града.

Таа беше облечена во фустан со процеп под градите, па од време на време ја “частеше” публиката, особено оние во првите редови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------