Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Теа Таировиќ повторно го растресе задникот и лапна бакшиш колку цела плата...

Теа Таировиќ повторно го растресе задникот и лапна бакшиш колку цела плата за неколку секунди (видео)

реклама:Лето во Банско

Теа Таировиќ важи за кралица на бакшишот па постојано можат да се забележат видеа на социјалните мрежи као на нејзините настапи за многу кратко време заработува многу пари.

Така е и со последното видео каде Теа само што затресе со задникот на нејзиниот хит „Хајде“ и веќе во раце имаше 250 евра.

Како изгледа тоа видете и зами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------