Home INFO Телохрантелот на Џенифер Лопез за малку ќе прегазел фотограф!

Телохрантелот на Џенифер Лопез за малку ќе прегазел фотограф!

реклама:G Natural

Одејки на вечера Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез со возило кое што го управувал нејзиниот телохранител за малку ќе прегазеле еден од папараците кој сакал да направи ексклузивни фотки од парот.

Леј Ло и нејзиниот сегашен партнер Алекс Родригез од самиот почеток на нивната врска новинарите и папараците ги следат насекаде.

Додека биле во луксузниот автомобил еден фотограф пробал да ги фотографира по што се случила несреќата.

Телохранителот кој управувал со возилото сакајќи да тргне го удрил фотографот и тој паднал на земја избегнувајки катастрофа да биде прегазен од предното тркало.

Иако на човекот му била потребна помош ниту телохранителот ниту ѕвездите кои биле во автомобилот не излегле да проверат дали му е добро.

За среќа освен претрпен страв и уништени панталони сепак поминал без големи повреди.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------