Home INFO Тешко дека би те зел за жена! Ќерката на Цеца доби порака...

Тешко дека би те зел за жена! Ќерката на Цеца доби порака која што не баш и се допадна

реклама:G Natural

Дека на јавните личности не секогаш им е лесно покажа и последната ситуација која и се случи на ќерката на Цеца Ражнатовиќ.

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм во коментар добила и не така убава порака од некој од следбениците.

„Пребирлив сум, но никогаш не би те земал за жена што ќе ги воспитува моите деца“,

на ова таа одговорила:

„Тоа е сосема во ред“, додавајки и смајли на коментарот.

Не секогаш јавните личности добиваат убави коментари, но најбитно е да се носат и со лошите како во случајот во Анастасија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------