Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive -Ти испадна колкот! Коментираа фановите на новите провокативни фотки на Јелена Карлеуша...

-Ти испадна колкот! Коментираа фановите на новите провокативни фотки на Јелена Карлеуша (фото)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша повторно е тема во медиумите поточно нејзината нова фотка на Инстаграм профилот.

И овој пат таа ги шокираше следбениците со провокативна поза и разголено фустанче, па бидејки фановите веќе отрпнаа на нејзините голотии почнаа да се шегуваат пишувајќи и најразлични коментари:
-Ти испаднал колкот!
-Одличен фотошоп!…

View this post on Instagram

Sorry not sorry 💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------