Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Ти мора да си пореметена“ Станија веќе не е интересна со голите...

„Ти мора да си пореметена“ Станија веќе не е интересна со голите провокативни фотки

реклама:G Natural

Ријалити балканската старлета Станија постојано објавува провокативни и голи фотки на социјалните мрежи па следбениците веќе навикнаа да ја гледаат таква.

Но очигледно на дел од нив веќе им е преку глава од нејзините голотии па почнаа да ја хејтаат и да и пишуваат повеќе негативни отколку позитивни коментари:

„Ти мора да си пореметена“, „Бре, можеше и гола да се соблечеш“…

Веројатно по ова Станија ќе се соблече и гола?! 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------