Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Тој е со неговата бивша! Саша Ковачевиќ со коментар за момчето на...

Тој е со неговата бивша! Саша Ковачевиќ со коментар за момчето на Цеца Ражнатовиќ

реклама:G Natural

Откако се потврди дека Цеца има ново момче и е повторно вљубена медиумите не престануваат да објавуваат нови информации поврзани со неа и момчето Богдан Срејовиќ.

Богдан ја има ќерката Искра која ја добил од бракот со Зорана Тасовац, која е сегашната девојка на Саша Кочавевиќ, па со тоа сите очекуваа во јавноста нешто поврзано со новиот пар да каже и Саша.

Тој недамна за медиумите кусо прокоментирал:

„Богдан и Зорана отсекогаш се во добри односи. Не коментирам бидејќи не сакам да навлегувам во туѓ живот. Многу ми е драго ако тој и Цеца се заљубени, тоа е најубавата работа која може да се случи покрај децата“, рекол Саша Ковачевиќ.

За сега сите се сложни и позитивно расположени но да видиме до кога ќе остане се тоа така.

Богдан, Саша Ковачевиќ, Зорана и пријатели
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------