Home INFO Тој и е најблизок: Ова е најдобриот пријател на Јелена Карлеуша

Тој и е најблизок: Ова е најдобриот пријател на Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

Тие се многу често заедно. Поврзан се прватно но и професионално.

Зоран Бирташевиќ е бивш модел кој со години е верна сенка на популарната пејачка Јелена Карлеуша.

Освен што е ПР менаџер на поп дивата и задолжен за организација на сите нејзини јавни настапи и појавувања, Зоран е и добар пријател со Карлеуша па е присутен на сите нејзини приватни случувања.

Скоцкан од глава до пети, Бирташевиќ остава впечаток дека е машка верзија на поп дивата.

Погледнете како изгледа!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------