Home INFO Тони Михајловски официјално стана свекор: Се ожени неговиот син! (фото)

Тони Михајловски официјално стана свекор: Се ожени неговиот син! (фото)

реклама:G Natural

Се ожени актерот Александар Михајловски, син на Тони Михајловски.

Тој заедно со својата сопруга Ангела, минатата година станаа родители, а годинава решија својата љубов да ја крунисаат со брак.

Важна улога во венчавката имаше и помалиот син на Тони, а највесел беше Тони.

 

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------