Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ТОП 3 ИНСТА: Кендел Џенер и Кортни Кардашијан жешки и секси во...

ТОП 3 ИНСТА: Кендел Џенер и Кортни Кардашијан жешки и секси во најмалите бикини во светот имаат само врвки (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Ријалити сестрите Кардашијан секогаш знаат како да завладеат со медиумите и да ги шокираат своите следбеници на социјлните мрежи и да привлечат големо внимание.

Во денешната видео рубрика ТОП 3 ИНСТА вмиксавме три фотки кои се најсекси од Кортни и Кендел со новите минијатурни бикини.

Што велите на која подобро и стојат?!

Кликнете на видеото подолу и заклучете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------