Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ТОП 3 ИНСТА: Жешка и секси, нај провокативните фотки од Катарина Ивановска...

ТОП 3 ИНСТА: Жешка и секси, нај провокативните фотки од Катарина Ивановска за Vogue (видео)

реклама:ХитКујна канал

Додека сите медиуми зборуваат за нејзината нова врска со Перо Антиќ, нашиот топ модел Катарина Ивановска ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со неколку ретро фотки од нејзината кариера.

Она што во нашата редакција решивме да ви го презентираме се трите фотки од Катарина сликани и објавени во магазинот „ВОГ“ на кој изгледа жешка и секси, видете и сами….

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“