Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Топ моделот Хајди Клум со најбезобразна фотка до сега (фото)

Топ моделот Хајди Клум со најбезобразна фотка до сега (фото)

реклама:G Natural

Манекенката Хајди Клум на својот инстаграм објави фотографија на која е сосема гола и стои зад завеса.

Германската манекенка ја направила оваа фотка со помош на нејзиниот сопруг кој ја фотографирал, а американските медиуми ја нарекоа најбезобразна фотографија од Хајди до сега.

View this post on Instagram

Mondazzzze 🤗❤️ @tomkaulitz 📸

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------