Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Топ моделот во шок: Бившиот дечко милијардер си ги бара парите од...

Топ моделот во шок: Бившиот дечко милијардер си ги бара парите од Наоми Кембел назад

реклама:Велигден со Стаф

Во нов скандал е вплеткана Наоми Кембел откако рускиот милијардер Владислав Доронин поднесе тужба против топ моделот, барајки си назад дел од богатството, имотот и заемот кој тој и ги дал додека биле во врска.

Наоми и Доронин биле во врска до 2013 година и за нивната пет годишна љубов тие постојано биле во луксузни хотели и апартмани а познато е и дека Наоми добивала вредни подароци од русинот.

Дали милјардерот ќе успее да докаже на суд дека парите се негови или „ќе ги јаде мракот“ останува да видиме 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------