Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Топлес и задник во преден план, Северина повторно ги разгоре социјалните мрежи...

Топлес и задник во преден план, Северина повторно ги разгоре социјалните мрежи (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Со задникот во преден план и без горниот дел од бикините Северина повторно ги воодушеви следбиниците на социјалните мрежи.

Таа објави фотка од нејзиното летување на Малдивите од каде постојано постираше по некоја провокативна фотографија, па чисто за да не остане заборавено Севе одлучи да сподели уште една секси фотка под која напиша:

„Ла бања„ …

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------