Home INFO Тоше Проески и неговата „Игри без граници“ во пијано изведба, тешко дека...

Тоше Проески и неговата „Игри без граници“ во пијано изведба, тешко дека ќе можете да ги прикриете емоциите (видео)

реклама:G Natural

Во знак на сеќавање на нашата легенда Тоше Проески денеска голем дел од неговите фанови се во потрага по видеа кои ги преслушуваат, прегледуваат и постираат на содијалните мрежи.

Ние ве потсетуваме на пијано верзијата на големиот хит „Игри без граници“ која на Јутјуб каналот на Фондацијата Тоше Проески беше постирана пред 2 години.

Преслушајте ја и уживајте во моќната изведба на Тоше од која нема да можете да ги прикриете емоциите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------