Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Тоталоно различно до сега, вака Северина ја помина новогодишната ноќ (фото)

Тоталоно различно до сега, вака Северина ја помина новогодишната ноќ (фото)

реклама:G Natural

Една од нај сексапилните пејачки на балканот и јавна личност која и во минатата 2020 година имаше бурен приватен живот но и одличен професионален, беше хрватската пејачка Северина која оваа нова година за разлика од минатите кога ја поминуваше настапувајки ја помина во својот дом заедно со своето семејство.

На нејзиниот Инстаграм профил обожавателите можеа да ги лајкуваат фотките со нејзината мајка и син во празнична атмосвера.

Мали пакетчиња врз голото тело на Северина, е фотката која што ги раздрма фановите (фото)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------