Home INFO Трета среќа? Пике има афера со нова девојка, роднина на негов колега

Трета среќа? Пике има афера со нова девојка, роднина на негов колега

реклама:G Natural

Медиумите пишуваат дека по разделбата со Шакира, славниот фудбалер Жерар Пике, не успеал да ја сочува врската и со новата девојка Клара Чија Марти.

Наводно, Клара ја напуштила куќата на Пике и се вратила кај своите родители, а во јавноста се шпекулираше дека причина за разелбата е неподносливиот притисок откако Шакира ја објави песната со која го напаѓа Пике и го прозива дека „Ферари заменил со Твинго“

Медиумите сега тврдат дека Клара си заминала бидејќи поранешниот фудбалер на Барселона и бил неверен.

Имено, Пике ја измамил Клара со младата адвокатка Јулија Пуџ, која била дел од адвокатскиот тим на фудбалерот за време на разделбата со Шакира.

Јулија е роднина на Рики Пуџ, актуелниот фудбалер на Барселона.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------