Home INFO Третирана како мало дете: Еве како таткото на Бритни го следел секој...

Третирана како мало дете: Еве како таткото на Бритни го следел секој нејзин чекор

реклама:Велигден со Стаф

Нови детали од односот на Бритни Спирс и нејзиниот татко Џејми секојдневно осамнуваат во медиумите.

Последните тврдења ги изнесе Алекс Власов, кој долги години работел како телохранител на Бритни.

Според неговите тврдења, Џејми отипол предалеку со надзорот над Бритни, што во еден момент го замолил Алекс да му помогне да инсталира родителски надзор на мобилниот телефон на пејачката.

„Бритни сакаше да добие iPhone и тоа беше огромна работа за нив. Сите беа загрижени. Мојот шеф ми пријде и ме праша дали има некои услуги за следење на iPhone за кои знам. Го прашав што сака да каже, па ми рече: „Па, родителски надзор. Дали постои начин да се стави родителски надзор на iPhone? ’Потоа, мојот шеф ми објасни дека тие ги следат мобилните комуникации на Бритни за нејзина безбедност и заштита“, објаснил Алекс.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------