Home INFO Трудница за пример: Меган Маркл блесна во уште едно совршено издание (ФОТО)

Трудница за пример: Меган Маркл блесна во уште едно совршено издание (ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Војвотката од Сасекс го придружувала својот сопруг на свечената изведба на претставата „Широка земја“ во Природниот музеј во Лондон, каде се дружеле со членовите на организацијата за зачувување на животната средина.

Меган носела удобен фустан направен од чиста волна од новата колекција на Келвин Клајн.

Иако веќе е во поодмината бременост, бившата актерка сеуште не се откажува од високите потпетици.

View this post on Instagram

#meganmarkle #duchessofsussex

A post shared by Mao (@mao.ge) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------