Home INFO Цеца и Ана Николиќ во дует: Цела естрада на роденден кај малата...

Цеца и Ана Николиќ во дует: Цела естрада на роденден кај малата Тара

реклама:G Natural

Ана Николиќ и Раста во друштво на бројни познати личности, пријатели и роднини го прославија првиот роденден на нивната ќеркичка Тара, а истиот ден направија и крштевка во црквата „Света Петка“.

????❤️❤️

A post shared by StefanX2 (@rasta_adriano) on

Меѓу гостите била и пејачката Цеца, која што не ја криела радоста и веселбата. Кога во сред прославата се слушнала нејзината песна заедно со Ана ја запеаа заедно.

1????????????❤️

A post shared by StefanX2 (@rasta_adriano) on

Bebo????????????

A post shared by StefanX2 (@rasta_adriano) on

????❤️❤️

A post shared by StefanX2 (@rasta_adriano) on

????????????????????????

A post shared by samo za fanove❣️???? (@balkatongang_balkaton) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------