Home INFO Цеца замина далеку од Србија, еве со кого (ФОТО)

Цеца замина далеку од Србија, еве со кого (ФОТО)

реклама:G Natural

Фолк дивата Цеца Ражњатовиќ одлучила да ги наполни батериите за претстојните работни обврски.

Одлучила да замине на својата омилена дестинација и со своите омилени луѓе.

Пејачката заминала на Кипар, каде со години поседува луксузна вила во која често борави со своите најблиски.

Овојпат друштво и прават нејзините внуци од сестра кои неодамна прославија роденден.

Во продолжение, ѕирнете ги фотографиите од луксузната вила на Цеца во Кипар:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------