Home INFO Туна Сејдиу во провокативно издание од Занзибар (фото)

Туна Сејдиу во провокативно издание од Занзибар (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Таа е една од најатрактивните пејачки кај нас. Tуна Сејдиу со години сериозно е посветена на својата кариера.

Нејзиниот Инстаграм профил изобилува со професионални фотографии кои го докажуваат нејзиниот беспрекорен стил.

Пејачката во периодов се релаксира во Занзибар, од каде објави неколку фотографии. Во танга бикини, Туна откри како ужива во познатото одмаралиште.

Пејачката неодамна се разведе од косовскиот пејач Патрис Бериша, со кого беше околу пет години во брак и со кого има два сина.

Предходно беше мажена за бизнисменот Рилинд Река, но и овој брак траеше кратко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------