Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Турците побудалеа, Јелена Карлеуша ги остави без здив додека шета секси облечена...

Турците побудалеа, Јелена Карлеуша ги остави без здив додека шета секси облечена на плажа во Турција

реклама:Велигден со Стаф

Летото и горештините се во полн ек, и додека ова несекојдневно лето сите гледаме да се заштитиме од вирусот и летните одмори да ги одложиме за подобри времиња Јелена Карлеуша не мисли така.

Имено, пејачката во моментов е во Турција каде што секојдневно со својот провокативен изглед и секси комбинации го привлекува вниманието на себе од Турците и туристите кои што се таму.

Нормално дека низ фотографии можат и фановите да уживаат во секси комбинациите на Јеца, а со тоа и вие….

View this post on Instagram

🌴☀️🌊 🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Nature 🌴

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------