Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Турската ѕвезда не плаќа алиментација, разочарана изјави Емина Јаховиќ за нејзиниот поранешен...

Турската ѕвезда не плаќа алиментација, разочарана изјави Емина Јаховиќ за нејзиниот поранешен сопруг

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Емина Јаховиќ која по разводот со турската мега ѕвезда Мустафа Сандал со кого живееше во Истанбул се врати заедно со нејзините двајца синови да живее и работи во Србија.

Но она што таа го откри за балканските медиуми ги шокираше сите.

-„Требаше да купи куќа во Белград но тоа не го направи, имавме договор да го покрива и здравственото осигурување на децата но и тоа не го прави, за жал тоа го дознав откако ги однесов децата на лекар каде што ми рекоа дека здравственото не е уплатено.

Ние заедно ги направивме овие деца и должни сме заедно да ги одгледаме“, изјавила Емина.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------