Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Твитерџиите гневни на Трамп, бараат да се исфрли делот каде што тој...

Твитерџиите гневни на Трамп, бараат да се исфрли делот каде што тој се појавува во филмот „Сам дома 2“

реклама:Лето во Банско

Твитерџиите во Америка изреволтирани од немирите на приврзанивците на претседателот Доналд Трамп кои упаднаа во Капитол и направија немири се решија да направат петиција за да се отстрани сегментот од филмот „Сам дома 2“ каде што Трамп е во кадар.

Она што е ушто по интересно е дека оваа идеа наиде на оддршка дури и од од актерот Меколи Калкин, кој ја игра главната улога, Кевин Мекалистер во филмот.

Режисерот на филмот за „ Insider“ изјавил дека сцената со Трамп не била планирана, но тој ги присилил да му дадат улога.

„Тој рече дека може да го користиме неговиот хотел само ако тој е дел од филмот.“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------