Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Твитер гори: По погребот на Џеј, сите го коментираа изгледот на Цеца...

Твитер гори: По погребот на Џеј, сите го коментираа изгледот на Цеца Ражнатовиќ (фото)

реклама:G Natural

Откако завршија коментарите и видеата од погребот на Џеј Рамадановски медиумите во србија се префрлија на коментирање на дел од јавните личности пријатели на пејачот кои дојдоа на закопот.

Меѓу најкоментираните на Твитер сепак беше Цеца Ражнатовиќ која повторно предизвика лавина коментари за својот изглед.

Од коментари дека најдобро се облекува на судење и погреби до тоа дека изгледа како директорка на подземјето, еве дел од нив…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------