Home INFO Убавицата Адриана Лима се пофали со ново секси момче, по хаотичните врски...

Убавицата Адриана Лима се пофали со ново секси момче, по хаотичните врски конечно заљубена

реклама:G Natural

Откако се разведе со Марко Јариќ па имаше турбулентни врски со писателот Метин Хара, потоа со турскиот бизнисмен Емир Ујар, убавицата Адриана Лима има нов дечко.

Светските таблоиди сеуште истражуваат за кого се работи но веќе ја објавија инстаграм фотографијата од роденденска забава на една пријателка на Лима каде што е во прегратка со него.

Дали по турбуленцијата и љубовните разочарувања Лима конечно ќе биде среќна во љубовта?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------