Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ултра краток сребрен миниќ, Јелена Карлеуша не престанува да провоцира (фото)

Ултра краток сребрен миниќ, Јелена Карлеуша не престанува да провоцира (фото)

реклама:G Natural

Започнаа снимањата во Гранд па со тоа и Јелена Карлеуша продолжи да ги провоцира фановите со своите секси комбинации и модни парчиња.

На едно од снимањата на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ никој не остана рамнодушен на нејзиното ултра кратко сребрено мини па и овој пат таа доби куп лајкови и позитивни коментари за нејзиниот сексапил и згодно тело.

View this post on Instagram

😝

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------