Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive УРНЕБЕСНО: Јелена Карлеуша ја гушеше Марија Шерифовиќ меѓу градите (ВИДЕО)

УРНЕБЕСНО: Јелена Карлеуша ја гушеше Марија Шерифовиќ меѓу градите (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Доколку ја следите емисијата за таленти „Ѕвездите на Гранд“ веќе знаете дека жирито во секоја од нив прави најразлични ситуации кои понекогаш се чудни а понекогаш смешни.

Никој не очекуваше дека во даден момент од снимањето Јелена ќе ја зграби својата колешка Марија и нејзината глава ќе ја бутне меѓу градите кои скоро и да и беа голи во фустанот кој го носеше за таа прилика, а ова не остана незабележано од страна на останатите колеги и камерите.

Ако вие пропуштивте да го видите овој момент кликнете на видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------