Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive УРНЕБЕСНО: Јелена Карлеуша се спружи на земја пред настапот во Охрид (видео)

УРНЕБЕСНО: Јелена Карлеуша се спружи на земја пред настапот во Охрид (видео)

реклама:Лето во Банско

Како што веќе пишувавме Јелена Карлеуша вчера ги забавуваше сите туристи во Охрид на нејзиниот настап таму по две години.

Но она што не го виде публиката на перформансот на Карлеуша беше нешто што се случило пред да настапи во нејзината хотелска соба.

Имено додека таа се загревала и пробувала дел од кореографијата и се зализгала штиклата и треснала на земја а сето тоа го снимил и објавил некој од присутните во собата….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------