Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Вреска додека ја вакцинираат, Мараја Кери го насмеа светот

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Вреска додека ја вакцинираат, Мараја Кери го насмеа светот

реклама:Лето во Банско

За да ги поттикне своите фанови и тие да се вакцинираат 52 гоишната пејачка Мараја Кери објави на својот Инстаграм видео како ја прима првата доза од вакцината против корона вирусот.

Сакајќи да биде интересна на оргинален начин го долови чувството по првата доза, и го насме светот…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------