Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive УРНЕБЕСНО:Милица Тодоровиќ учи арапски додека плива во базенот во Египет (видео)

УРНЕБЕСНО:Милица Тодоровиќ учи арапски додека плива во базенот во Египет (видео)

реклама:Лето во Банско

Пејачката Милица Тодоровиќ важи за една од најдуховитите и ведри естрадни личности на балканов па често знае да се пошегува на своја сметка и да објави некое интересно видео на социјалните мрежи.

Овој пат додека беше на одмор со мнејзината колешка Рада Манојловиќ се забавува со лице од персоналот во хотелот во Египет каде што престојуваа па пробува со негова помош да научи неколку арапски зборови.

Како и оди видете сами…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------