Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Уште еден бивш ја „лови“ Џенифер Лопез и провоцира со ретро фотка

Уште еден бивш ја „лови“ Џенифер Лопез и провоцира со ретро фотка

реклама:G Natural

Откако ја раскина врската и веридбата со Алекс Родригез, Џенифер Лопез почна да добива поонуди од сите страни а веднаш и се закачија и бившите дечковци.

Па така додека сите светски таблоиди шпекулираат дека Џеј Ло се смирила и го минува времето со Бен Афлек, на својот Инстаграм профил уште еден бивш дечко објави нивна заедничка ретро фотка.

Раперот Пи Диди за сега од непознати причини објави заедничка фотка со Џенифер од времето кога тие беа во врска во 1997 година, па сите почнаа да коментираат дека и тој полека се додворува кон неа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------