Home INFO Уште една позната актерка има Корона вирус

Уште една позната актерка има Корона вирус

реклама:G Natural

Олга Кириленко, која глумеше заедно со Даниел Крег во култниот филм „Quantum of Solace“ за Агентот Бонд ОД 2008 година, е заболена од Корона вирус.
Поранешната Бонд девојка обелодени дека и е дијагностициран коронавирус.
Актерката на својот Инстаграм профил напишала дека „после тестирањето на корона вирус е заклучена дома“.

„Фактички болна сум скоро цела недела. Треската и главоболката ми се главните симптоми“, напишала Кириленко во описот на фотографијата. „Грижете се за себе и ова сфатете го многу сериозно“, порачала актерката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------