Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Уште едно скандалозно појавување на сопругата на Канје во мини бикини и...

Уште едно скандалозно појавување на сопругата на Канје во мини бикини и мачка, исмејувајќи ја Ким Кардашијан (видео)

реклама:Лето во Банско

Новата сопруга на Канје Вест, Бјанка не престанува да го привлекува вниманието на јавноста врз себе со провокативни изданија во нејзините модни комбинации.

Со плишана мачка и врвка бикини таа се појави во јавност со нејзиниот сопруг и повторно предизвика скандал откако многумина оваа комбинација ја поврзаа со случката на Ким Кардашијан бившата на Канје и неуспешната идеа да се појави со мачка на црвениот тепих.

Многумина во новиот иизглед на Ценсори видоа мајтапење на сметка на приказната за мачката Шупет на дизајнерот Карл Лагерфелд и средбата со Ким Кардашијан. Кога ријалити ѕвездата се подготвуваше за Мет Гала во 2023 година, таа беше желна да се појави на црвениот тепих со мачка во раце. Меѓутоа, Шупет не беше расположена за таков тандем и за малку ќе ја гризнаше Ким за време на нивното запознавање. И така, ѝ пропадна планот заедно со мачката да се појави на црвениот тепих.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------